Yasal Uyarı

Sayın Ziyaretçimiz,

http://www.gokhangunay.com , Gökhan Günay’ın kullanıcılarını herhangi bir ücret karşılığı olmaksızın bilgilendirmeyi amaçlayan kişisel web sitesidir. Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıdaki  tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız:
  1.  http://www.gokhangunay.com, sitedeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini; kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını, genel bilgilendirme ve toplu maille bilgilendirmede hatasız olacağını garanti etmez.
  2.  Sitedeki ve bilgilendirme amaçlı gönderdiği maillerin İçerik bilgilerinin kullanılmasından ayrıca danışma kurulunun vermiş olduğu cevabi bilgilerden doğan-doğabilecek dolaylı-dolaysız zararlardan sorumlu değildir.
  3.  Ziyaretçiler, http://www.gokhangunay.com’un sağlamış olduğu bilgilerden sınırsız faydalanabilir, ancak bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır.
  4.  Siteye gönderilen yorum ve görüşler ile bunlarla birlikte sunulan isimlerin kullanım hakkı, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda yer alan tüm malî ve bunlara bağlı haklar dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir telif ücretine tâbi olmaksızın daimi ve gayrikabili rücu surette münhasıran www.gokhangunay.com’a aittir.
  5.  Siteye ziyaretçiler veya üçüncü kişiler tarafından yayınlanması maksadıyla gönderilen yazı, resim, grafik vb. her türlü içerik üzerinde fikri hak sahibi olduğunu iddia eden kişiler, hak sahipliğini kanıtlar şekilde durumu derhal site yetkilerine bildirerek söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadır. Bu durumda tüm sorumluluk içeriği gönderen kişilerdedir.
  6. http://www.gokhangunay.com’a ait olan bütün sayfalara link vermek, http://www.gokhangunay.com’dan alıntı olduğunu belirtmek koşuluyla sitelere eklemek serbesttir.